Вигідний Мікропозик / Мікрокредит

Умова

Мінімальний термін погашення кредиту 65 днів, максимальний до виконання зобов'язань сторони позичальника. Максимальна річна процентна ставка 693,5%. Компанія видає позики клієнтам на підставі договору, який діє до виконання Сторонами всіх зобов'язань за договором.Фінансова відповідальність Позичальника у разі невиконання зобов'язань за договором позики: Може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку чи можлива передача права вимоги боргу третім особам.

Обов'язкове нарахування пені, яка нараховується за прострочений платіж у розмірі 1% від тіла простроченого кредиту за кожен день прострочення, починаючи з першого дня прострочення до моменту погашення позики та плати за його користування.

Зразок розрахунку річної процентної ставки: При сумі позики = 1000 грн.плата за користування коштами становитиме 19 грн.у день, що відповідає % ставкою, що дорівнює 1,9% в день. APR — 693,5%.

Приклад розрахунку річної процентної ставки: 1000грн.тіло + (1000 грн.тіло х 1,9% в день х 90 днів.приклад термін кредиту) = 2710 гривень. Умови продовження договору:

Клієнт може користуватися позикою необмежений термін в рамках договору, за умови оплати відсотків за користування позикою кожні 10 днів.

Коли необхідний мікрокредит?

Безумовно, кожен з нас намагається якомога точніше спланувати свій бюджет, але непередбачені ситуації трапляються у кожного. Тобі можуть терміново знадобитися гроші на лікування домашнього вихованця, на заміну важливої Автозапчастини в автомобілі і або ти вирішив здійснити давню мрію близької людини.

Всі статті витрат передбачити просто неможливо, але потрібно знати, куди можна звернутися, коли гроші потрібні швидко. Всі банки приймають рішення про видачу кредиту досить довго, але, що якщо немає часу чекати?

А якщо у тебе немає офіційної роботи або зарплата мінімальна, тоді шанси, що кредит схвалять – мінімальні. Але не час засмучуватися, адже вихід завжди є.

Оформити мікропозику так просто!

Ми дбаємо про те, щоб ти міг отримати кошти терміново, безпечно і максимально комфортно. Все, що тобі потрібно, щоб отримати гроші в найкоротші терміни – це вихід в Інтернет. Просто зайди на сайт і зареєструй особистий кабінет. Після чого, потрібно заповнити коротку онлайн анкету. З необхідних документів, при собі потрібно мати тільки паспорт та ідентифікаційний код. Суму кредиту ти визначаєш самостійно. При першому звернення, ти зможеш отримати кредит до 3000 гривень. Тобі не потрібно готувати документи з місця роботи або рух грошей по банківській карті. Можна забути і про поручителів, застави і страховку для мікрокредиту.

Після заповнення анкети, протягом декількох хвилин менеджер обробить заявку і зв'яжеться з тобою. Всього до 15 хвилин і гроші будуть перераховані на карту.

Чи можу я отримати мікрокредит?

Взяти гроші в мікрокредит може кожен громадянин України, чий вік від 18 до 60 років. Все організовано так, щоб ти міг швидко отримати потрібну суму грошей. Заявка буде розглянута максимально оперативно, і ніхто навіть не запитає, навіщо тобі знадобилися гроші. Ти в телефонному режимі отримаєш відповідь від менеджера про схвалення мікропозик і через пару хвилин, кошти будуть зараховані на твою банківську карту. Можна не переживати і про конфіденційність документів, вони надійно захищені.

Що робити, якщо я не можу виплатити позику вчасно?

Якщо твоє фінансове становище на даний момент не дозволяє виплатити кредит в строк, тоді ти можеш самостійно відстрочити виплати. Мікрокредит – це швидкий, безпечний і дуже комфортний спосіб отримати гроші, коли вони так потрібні. Можна забути про те, щоб збирати у всіх друзів кошти по крупицях або нести свою улюблену річ в ломбард. Більше не потрібно похапцем збирати довідки і шукати поручителя, щоб отримати кредит в банку. Все стало набагато простіше, кошти прийдуть на карту всього через кілька хвилин після оформлення онлайн заявки. Використовуй гроші на свій розсуд і забудь про фінансову скруту.

Процентна ставка: Стандартна процентна ставка становить 0.01% на день від залишку за позикою. Фіксована комісія за користування позикою-1.9% в день від суми первісної позики. Річна процентна ставка за позикою (ARR) становить 697.15%.

Приклад розрахунку стандартної процентної ставки: для позики в 1000 грн на 1 день: сукупна вартість позики з урахуванням процентної ставки і фіксованої комісії по позиці, вартості всіх послуг, пов'язаних з отриманням позики і укладанням договору позики становить 1.91% в день, що в грошовому еквіваленті становить 19 гривень 10 копійок.

Прострочення: У разі порушення Клієнтом термінів оплати позики і невиконання своїх зобов'язань за договором, процентна ставка за позикою буде збільшена до 3% в день.

Наслідки невиплати: У разі несвоєчасного виконання зобов'язань клієнтом компанія може почати процес стягнення заборгованості і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію і в подальшому може стати причиною відмови в кредиті.